E-santechnika.lt parduotuvė. Katilai, granuliniai katilai, radiatoriai, vėdinimas, rakšluosčių džiovintuvai, vonios, priedai, tTMF katilai, nuotekų valymo įrenginiai

Prekių krepšelis
Prekių suma: € 0.00 (0 Lt)
Prekių kiekis: 0 vnt.
Peržiūrėti
Vartotojų prisijungimas:
Registracija
Slaptažodžio priminimas

Telefonas pasiteiravimui

+370 699 44 880

Darbo laikas I-V 9:00 -18:00

 

Užklausos forma
Prekių katalogas

Katilai

Katilų ir šildymo sistemų priedai

Degikliai

Valdymo automatika

Židiniai, krosnelės, pirties krosnys, kepsninės

Kaminai ir dūmtraukiai

Radiatoriai ir džiovintuvai

Kaloriferiai

Grindinis šildymas

Vamzdynai ir vamzdžiai

Kolektoriai

Vandens šildytuvai, talpos ir išsiplėtimo indai

Siurbliai

Vandens filtrai

Vonios įranga

Vėdinimas / Kondicionavimas

Nuotekų valymo įrenginiai ir talpos

Sanitarinė įranga ir reikmenys

Įrankiai

Suvirinimo įranga

Pavadinimas: Multifunkcinė vandens talpa 300 l, MWT300.4-3H
Gamintojas: Energy safe
Talpa (l): 300
Sąvybės: Vertikalus
Kaina: € 2040.00
(7043.71 Lt )
Sužinokite pristatymo kainą Kaina
--,-- --,-- Lt
PVM (21%): 0.00 0.00 Lt
Pristatymo paslaugos suma: 0.00 0.00 Lt
Į krepšeli

 

ENERGY SAFE Multifunkcinė vandens talpa MWT300.4-3H, 3kW tenas, 2x20m + 1x10m gyvatukai

Tai termiškai izoliuota, 300 litrų multifunkcinė vandens talpa, skirta namų šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemoms. Prie daugiafunkcinės talpos MWT300.4 jungdami E|S oras/vanduo šilumos siurblius bei kitus šilumos šaltinius, turėsite energetiškai efektyvią ir modernią šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemą , kurioje ši talpa atliks centrinio paskirstymo mazgo vaidmenį.

Pagrindinį talpos tūrį užima termofikacinis vanduo, kuris cirkuliuoja bendroje šilumos šaltinių ir šildymo sistemoje.Talpos viršutinėje ir vidurinėje dalyje yra 2 sanitarinio karšto vandens ruošimo gyvatukai, kurių bendras ilgis 40m. Šaltas sanitarinis vanduo iš vandens įvado prateka viduje esančiais gyvatukais ir sušyla iki termofikatinio vandens temperatūros. Norint, kad sanitarinio vandens temperatūra būtų dar aukštesnė, naudojamas įmontuotas elektrinis tenas. Tokia konstrukcija sudaro paprastą, bet kartu efektyvią karšto sanitarinio vandens ruošimo sistemą. Tuo pačiu, dėl nedidelio gyvatukų tūrio sanitarinis vanduo neužsistovi ir Jums visada yra patiekiamas šviežias karštas vanduo.

Pritaikyta sistemos plėtimui ateityje - turėdamos daug įvairios paskirties jungčių, šios energetiškai efektyvios talpos tinka,bet kokioms šildymo sistemos su galimybe jas modernizuoti ateityje:

  • Prie atskiro gyvatuko galėsite jungti saulės kolektorių;

  • Prie atskirų jungčių galėsite jungti papildomus įvairius šilumos šaltinius: dujinius, kieto ar skysto kuro katilus.

Termostatu valdomas tenas – šios talpos turi 3kW (3x1kW) galios elektrinį teną su 30 – 75 °C ribose reguliuojamu termostatu. Šis tenas skirtas karšto vandens temperatūros galutiniam pakėlimui. Iš vandens įvado paduodamas šaltas vanduo tekėdamas vienu ar dviem gyvatukais sušyla iki termofikacinio šildymo sistemos vandens temperatūros. Viršutinėje talpos dalyje sumontuotas tenas pašildo tik viršutinį vandens sluoksnį ir karšto vandens temperatūrą pakelia iki nustatytos termostatu. Tenas veikia nepriklausomai nuo pajungtų šilumos šaltinių ir nėra skirtas į šildymo sistemą tiekiamo vandens pašildymui. Talpos vidurinėje dalyje yra 1 arba 2 papildomi R50 lizdai, kuriuose galima įstatyti iki 9 kW galios elektrinius tenus, skirtus į šildymo sistemą paduodamo vandens pašildymui. Šie tenai būtų naudojami avariniu atveju arba jei šilumos siurblio tiekiamos galios nepakanka šalčiausiomis žiemos dienomis.

 

Pri

 

 

Prita

Pri

 

 

 

 Tai t